Opinie o Nas
0,00 zł
Strona głównaPanele PodłogoweSkema
Dane Firmy

E-mail:

 
DANE DO PRZELEWU:

Panele24.com.pl

Działkowców 19

39-432 Gorzyce

Alior Bank

nr konta:

81 2490 0005 0000 4530 6581 6907

 

Skema

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Wyświetlanie od 0 do 0 (z 0 pozycji) Stron:  0 
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
Lub wybierz poniższe opcje:

Oferujemy:

Sklep internetowy z panelami i podłogami. Oferujemy hurtowe ceny paneli podłogowych, ściennych oraz drzwi, nasze produkty są najwyższej jakości , pochodzą prosto od producentów. Wysoka jakość niska cena.

Skema oferuje złożoną i szeroką gamę produktów, zarówno podłogowych jak i ściennych, o różnych właściwości użytkowych, estetycznych i finansowych, pozwalających zaspokoić wszelkie potrzeby, od zastosowania w mieszkaniach, aż do obiektów handlowych.

Serie dzielą sie na podłogi WEWNĘTRZE, gdzie można wybrać pomiędzy kolekcją podłóg z naturalnego drewna,  laminatu, winylu LVT, opatentowanych podłóg Evertech iLumbertech i podłóg podniesionych.

Podłogi Skema umożliwiają nieograniczone możliwość wyboru dekoracji i formatów, pozwalając na większą personalizację każdego pomieszczenia. Ponadto dla zwiększenia  estetyki podłogi, Skema oferuje szereg wykończeń powierzchni, które podkreślą wrażenia wizualne i dotykowe każdej podłogi. Wśród naszych propozycji zawsze znajdziesz eleganckie, praktyczne rozwiązania ze zwiększoną dozą kreatywności.

ZAPRASZAMY DO UZYSKANIA WYSOKIEGO RABATU !
KONTAKT >>>505 999 605<<<<

Skema
Sklep internetowy panele24.com.pl to sklep z  tanimi panelami, nasza firma oferuje panele lub podłogi wodoodporne najwyższej jakości prosto od producentów. Kupując u nas kupujesz wysoką jakość produktów w przystępnej cenie, aktualnie w promocyjnej cenie polecamy panele lub podłogi winylowe, dębowe mocne podłogi drewniane naturalne w tym podłogi w jodełkę oraz podłogi lub panele Quick step. Oprócz paneli oferujemy również drewniane drzwi wewnętrzne a jednym z najbardziej popularnych produktów jest listwa Espumo vox. Sprzedając tanie panele podłogowe w komplecie dodajemy podkład do ogrzewania podłogowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.